

65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Ланч-бокс з багасси (макухи цукрової тростини) за міцністю можна порівняти з пластиком, але без шкідливих домішок у складі (на 45-55% складається з целюлози).
У посуді з цукрової тростини можна розігрівати та заморожувати їжу, не побоюючись появи шкідливих домішок у їжі. Такий ланч бокс ідеально підійде для торта бенто.
Основа коробки (там де буде стояти торт) 12х12 см
Максимальний діаметр торта, який можна поставити в коробку 12 см
Висота коробки 11 см
Загальний розмір 17,8х17,8 см
До коробки підходить підложка 12 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Призначення упаковки | Для десертів, Для тортів, Для кондитерських виробів |
| Діаметр | 120 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | Цукровий очерет |