


60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Кільце кондитерське суцільне діаметром 12 см і висотою 5 см виготовлене з якісної нержавіючої сталі.
Ідеально підходить для випікання бісквітів для бенто тортів, тартів, чізкейків та складання мусових тортів, також можно використати як кільце для салатів, якшо хочете вишукану подачу.
Забезпечує рівні краї, зручне у використанні та догляді. Стійке до високих температур і багаторазового застосування, підходить для професійних кондитерів і домашньої випічки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для пирога, Без дна (кулінарна), Для бісквіта |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Україна |