




20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Новорічна коробка розміром 8,2х8,2х10 см - це маленька чарівна скринька, яку можна наповнити святковим настроєм і радістю. Виготовлена з якісного матеріалу, вона уособлює тепло та затишок новорічних свят.
Ця коробка прикрашена святковим дизайном, включаючи звірят з подарунками. Коробочку можна наповнити цукерками, покласти невеликий подаруночок або домашнє ароматне печиво. Або ж використовувати за прямим призначенням для одного капкейка.
Ця новорічна коробка стане прекрасним доповненням до подарунків для близьких і дорогих людей, додавши неповторний колорит і диво в їхні святкові моменти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З малюнком, З ручками, З віконцем, З написом |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 100 мм |