

40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Коробочка із звичайного гофро картону ідеальна для тортиків і тарти. Дуже проста в збірці і лаконічна на вигляд.
Ідеально підійде для чізкейків та невисоких пирогів.
Віконце закрите прозорим гнучким пластиком. Коробка состоит из одной части.
Основа коробки 25х25 см
Висота 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Призначення упаковки | Для десертів, Для тортів, Для кондитерських виробів |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 110 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |