Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.06).
Дуже вдячні за замовлення та відгук))З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все супер-дякую💙
довольна покупкой, всем советую
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все супер-дякую💙
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
довольна покупкой, всем советую
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"