Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.06).
Дуже вдячні за замовлення та відгук))З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все чудово, упаковано добре, дякую. 👍
Дуже Вам дякую. як завжди все супер. якісне пакування та приємний подаруночок. дякую😚
Дуже вдячні за замовлення та фотовідгук))З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все супер, рекомендую💥
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все чудово, упаковано добре, дякую. 👍
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже Вам дякую. як завжди все супер. якісне пакування та приємний подаруночок. дякую😚
Дуже вдячні за замовлення та фотовідгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все супер, рекомендую💥
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"