Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)З повагою, лавка кондитера Липучка🌸
Дякую!
нравится всё, притензиций нет
Чудовий магазин.....рекомендую💕💕💕💕💕
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)
З повагою, лавка кондитера Липучка🌸
Дякую!
нравится всё, притензиций нет
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)
З повагою, лавка кондитера Липучка🌸
Чудовий магазин.....рекомендую💕💕💕💕💕
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)
З повагою, лавка кондитера Липучка🌸
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)
З повагою, лавка кондитера Липучка🌸
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)
З повагою, лавка кондитера Липучка🌸
Дякуємо відгук, були раді виконати замовлення)
З повагою, лавка кондитера Липучка🌸