Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 29.06)
Дуже вдячні за замовлення та відгук))З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все чудово, упаковано добре, дякую. 👍
Дуже Вам дякую. як завжди все супер. якісне пакування та приємний подаруночок. дякую😚
Дуже вдячні за замовлення та фотовідгук))З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все супер, рекомендую💥
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все чудово, упаковано добре, дякую. 👍
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже Вам дякую. як завжди все супер. якісне пакування та приємний подаруночок. дякую😚
Дуже вдячні за замовлення та фотовідгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Все супер, рекомендую💥
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"
Дуже вдячні за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера "Липучка"