Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 25.06)
Липучка лавка кондитера - товары для кондитеров
+380 (98) 129-26-61
+380 (93) 013-74-06
Онлайн магазин
+380 (96) 461-09-35
Магазин м. Дніпро
Отзывы о компании Липучка лавка кондитера
Владимир С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Таня Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Елена Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Олександра В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Катя Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Анна Б.
Отлично
Юлия П.
Отлично
Валентина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Альона М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук)) З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Галина Р.
Хорошо
Все добре. Тільки питання до фігурки з шоколаду. Вже замовляю не вперше, і кожного разу дивуюся як виробник уявляє собі, яким чином кондитер її закріпить на торті, якщо на рівній поверхні вони не тримаються (хиляться в якусь зі сторін). Хоч би шпажку вставляли, щоб фігурка трималась на торті
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Дякуємо за замовлення та відгук))
З повагою, лавка кондитера Липучка🌷
Все добре.
Тільки питання до фігурки з шоколаду. Вже замовляю не вперше, і кожного разу дивуюся як виробник уявляє собі, яким чином кондитер її закріпить на торті, якщо на рівній поверхні вони не тримаються (хиляться в якусь зі сторін). Хоч би шпажку вставляли, щоб фігурка трималась на торті